Aktualności
Wspólpracująca z Sudeckim Inkubatorem Przedsiębiorczości firma Human Partner obchodzi 10 lecie działalności ( 01.03.2016)

Pochodząca z Wałbrzycha, znana firma doradcza Human Partner obchodziła jubileusz swojej działalności. Uroczystość urodzinowa z udziałem znamienitych gości odbyła się w Zamku Topacz k. Wrocławia. Podczas imprezy wystąpiła znana wrocławska artystka Natalia Lubrano. Właściciele Human Partner Kamila i Marcin Kowalscy w trakcie przemówień wspominali początki firmy rodzinnej oraz wymieniali jej liczne sukcesy. Podkreślali, że w biznesie jest szczególnie potrzebna odwaga, aby realizować trudne i czasami ryzykowne decyzje.  Do tego ważna jest wizja, bo bez niej nie można osiągnąć sukcesu rynkowego.

Firma doradczo-szkoleniowa Human Partner powstała 10 lat temu w Wałbrzychu, a jej założycielami było małżeństwo Kamila i Marcin Kowalscy. Od początku istnienia, firma zajmowała się wspieraniem lokalnych przedsiębiorstw MŚP w zakresie pozyskiwania środków unijnych na rozwój oraz szkoleniami. Do dzisiaj Marcin Kowalski angażuje się społecznie w liczne inicjatywy związane z promocją i rozwijaniem przedsiębiorczości, jest m.in. wiceprezesem regionalnego związku pracodawców – Dolnośląscy Pracodawcy.

 Spółka Human Partner słynnie z podejmowania się trudnych i złożonych projektów unijnych. Była m.in. autorem innowacyjnego projektu z partnerem amerykańskim w zakresie wdrożenia rozwiązań z genetyki spersonalizowanej czy polsko–francuskiego projektu dla firm MŚP przechodzących procesy zarządzania zmianą. W ubiegłym roku, jako jedyna firma szkoleniowa z Dolnego Śląska znalazła się w prestiżowym magazynie Book of Lists, wydawanym przez czasopismo Warsaw Business Journal. Book of Lists to największy i najdłużej obecny na polskim rynku ranking biznesowy, w którym klasyfikowane są firmy z rożnych sektorów biznesu w Polsce m. in. finansowego, usługowego, konsultingowego, reklamowego,  czy telekomunikacyjnego.

Zarządowi i pracownikom Human Partner składamy  serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych licznych sukcesów biznesowych

<<< powrót
Copyright © SUDECKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl