Aktualności
X Forum Nowej Gospodarki w Katowicach ( 05.04.2016)

W imieniu Ośrodka Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, zapraszamy przedsiębiorców do udziału w III edycji Polsko - Niemieckiej Giełdy Kooperacyjnej, która odbędzie się w ramach X Forum Nowej Gospodarki, organizowanego 10 czerwca 2016 r. w Parku Naukowo - Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach.

Wiodącą tematyką Forum będą transformacja energetyczna Polski Południowej i budowanie miast przyszłości, dlatego proponowane spotknia b2b skierowane będą do firm działających w następujących sektorach:

technologie energooszczędne,
odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, pompy ciepła, fotowoltaika),
efektywność energetyczna,
inteligentne sieci energetyczne (automatyka budynkowa),
budownictwo niskoenergetyczne,
oraz rozwiązania IT dla powyższych sektorów.
Udział w giełdzie kooperacyjnej zapowiedziały niemieckie firmy z Landu Północnej Nadrenii - Westfalii, operujące w powyższych sektorach. Organizowane spotkania b2b będą niepowtarzalną okazją do nawiązania współpracy z niemieckimi i polskimi partnerami w jednym miejscu i w jednym dniu.

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o zarejestrowanie się i UTWORZENIE PROFILU na stronie: https://b2bharmo.com/Katowice2016
Rejestracja oraz wybór partnerów beą możliwe do dnia 6 czerwca 2016 r. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać swój harmonogram spotkań na stronie internetowej. Spotkania będą się odbywały w języku angielskim/niemieckim/polskim, w godzinach 9.30 - 14.00 oraz 15.00 - 16.00.
Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

<<< powrót
Copyright © SUDECKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl