Aktualności
Środa z Funduszami w Wałbrzychu poświęcona w całości możliwościom otrzymania dotacji na założenie własnej firmy 02.08.2016

Sudecki Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza w dniu jutrzejszym na spotkanie organizowane przez Punkt Informacji Fundusze Europejskie w Wałbrzychu. Głównym tematem spotkania będą możliwości otrzymania dotacji na założenie własnej działalności gospodarczej. W pierwszym bloku informacyjnym, będę miał przyjemność zaprezentować ofertę dotacji na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej w ramach funduszy europejskich, przygotowaną przez stowarzyszenie Forum Aktywności Lokalnej. Spotkanie odbędzie się 3 sierpnia 2016 roku ( środa)  w Wałbrzychu, Plac Magistracki 1, sala 26, II piętro.
W programie spotkania Środa z Funduszami o możliwościach otrzymania dotacji lub pożyczek na założenie własnej działalności gospodarczej mówić będą:
1.Arkadiusz Czocher -  Prezes Stowarzyszenia Forum Aktywności Lokalnej ( Sudecki Inkubator Przedsiębiorczości / Dolnośląski Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej)
2. Przedstawiciel Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy we Wrocławiu
3. Przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Wałbrzychu
4. Wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej na obszarze wiejskim
5. Przedstawiciel Lokalnej Grupy Działania „Kwiat Lnu”
6. Wsparcie w starcie II - niskooprocentowana pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej – Przedstawiciel ECDF

<<< powrót
Copyright © SUDECKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl