O nas

Sudecki Inkubator Przedsiębiorczości został powołany do życia 15 marca 2011 roku jako wyodrębniony organ w strukturach Stowarzyszenia Forum Aktywności Lokalnej w Wałbrzychu . Zespół inkubatora tworzą ludzie którzy razem pracują , ale znajdują również czas by realizować swoje pasje. Od początku pracują z nami ludzie o nieprzeciętnych możliwościach, silnie zmotywowani by osiągnąć zamierzony cel. Socjologowie, politolodzy, psychologowie, prawnicy, dziennikarze, biznesmeni, księgowe to zespól który stanowi trzon merytoryczny naszej organizacji.

Głównym elementem pracy Stowarzyszenia jest  realizacja różnego rodzaju inicjatyw które służą rozwojowi społeczno – gospodarczemu regionu. 

Wspieramy osoby pracujące  które z własnej inicjatywy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe, osoby bezrobotne oraz osoby które dotykają już o wykluczenie społeczne. Aktywnie uczestniczymy w propagowaniu idei Ekonomii Społecznej i wsparciu w tworzeniu spółdzielni socjalnych.

Jesteśmy obecni również w inicjatywach wspierających przedsiębiorczość. Dzięki środkom z Unii Europejskiej pomogliśmy powstać kilku firmom z którymi utrzymujemy stały kontakt dzieląc Ich troski i sukcesy.

Stowarzyszenie Forum Aktywności Lokalnej, którego jesteśmy częścią to dla naszych współpracowników nie tylko ciężka praca , ale również  miejsce w którym można rozwijać pasje. Bezdroża i off road, survival i przygoda, turystyka i wyprawy o tym można z nami porozmawiać i na pewno dyskusja potrwa długo!
Wszystko co robimy, robimy na 100% zawsze widząc człowieka jako cel główny.
Teraz przyszła pora zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem.

Pomysł stworzenia miejsca w którym osoby które chcą założyć własną firmę oraz drobni przedsiębiorcy mogliby uzyskać pomoc od dawna był w sferze zainteresowań naszej organizacji.  Pomoc którą chcemy udzielać dedykować będziemy do osób i podmiotów których nie stać na komercyjne szkolenia, wysokooprocentowane pożyczki czy drogie doradztwo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

 

Copyright © SUDECKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
strony internetowe Wałbrzych HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl